Středa, 24 července, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodySídlo společnosti či místa podnikání v Praze

Sídlo společnosti či místa podnikání v Praze

Se založením nové firmy je spousta starostí, jednou z nich je evidence v obchodním rejstříku, která se neobejde bez uvedení sídla společnosti (v případě právnické osoby) nebo místa podnikání (fyzické osoby). Náklady na často nepotřebnou kancelář mohou být vysoké. Virtuální kancelář je služba, která vám poskytne adresu pro sídlo společnosti nebo místo podnikání za velmi přívětivou cenu. Přijde vhod právnickým i fyzickým osobám.

Jaké výhody přináší virtuální kancelář

Velkou výhodou virtuální kanceláře pro sídlo firmy je bezesporu nízká nákladovost, můžete si ji obstarat již od 200 Kč měsíčně. Sídlo firmy v Praze je přitom možné zřídit na více adresách. Druhou výhodou je samozřejmě také lukrativní lokalita, na které se vaše kancelář může nacházet. Dalším benefitem je vytíženost úřadů ve velkých městech, kterým Praha rozhodně je. Kontrolní úřady mají mnoho subjektů k prověření a na vás jim s velkou pravděpodobností nezbude čas.

Doplňkové služby

Uvedení adresy do rejstříku není poslední věc, kterou vám sídlo firmy ve virtuální kanceláři poskytne. Nabízeny jsou také doplňkové služby, do kterých patří:

  • Správa a evidence pošty – veškerá pošta bude doručována na konkrétní adresu virtuálního sídla společnosti, s doplňkovou službou nebude nutné spěchat poštu vyzvednout. Podle domluvy vám může být naskenována a odeslána na e-mail.
  • Správa a evidence telefonních hovorů – vaše telefonní hovory dokážeme selektovat a například nevyžádané marketingové průzkumy zastavit bez ztráty vašeho času. Důležité telefonáty jsme schopni přesměrovávat na váš e-mail.
  • Pokud žádné doplňkové služby nevyužijete, nebudete platit nic navíc, a i proto je virtuální kancelář přesně to, co hledáte.

Virtuální kancelář je nejčastěji využívána stavebními firmami, pojišťovacími a finančními poradci, programátory, architekty a dalšími osobami, které ke své práci nepotřebují fixní pracovní místo.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper