Čtvrtek, 27 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyMilujete diáře? U nás si vyberete.

Milujete diáře? U nás si vyberete.

Na světě existují jen 3 typy lidí. První typ si diář nikdy nepořídil, zápisky si zásadně nepíše a je na nás, abychom mu vše připomínali, pokud chceme dostat to, co požadujeme. Druhý typ je zastáncem internetu a chytrých telefonů. Pokud se ale nacházíte ve třetí skupině, která nedá dopustit na bílý papír a pero, jistě si oblíbíte diáře Helma 365, které jsou vyráběny českým výrobcem a vyvážené do dalších 19 zemí Evropy.

Široký výběr velikostí

V nabídce Helma 365 najdete diáře v mnoha velikostech. Nejmenší, kapesní diář, se díky své velikosti vejde skutečně do kapsy. O něco větší jsou diáře ve velikosti S, tj. formát A6 (B6). Pokud k psaní potřebujete ještě více místa, sáhněte po velikosti M a pro skutečné spisovatele, kteří rádi plánují projekty do detailů, jsou určeny diáře ve velikosti L, do kterých se vejde skutečně vše.

Denní, týdenní, čtrnáctidenní či měsíční diáře? Vyberte si!

Při výběru diářů nás kromě vzhledu obálky zajímá také jeho praktičnost. Každý diář vyrobený pod značkou Helma 365 má dostatečně široké řádky pro to, aby se v něm bylo snadné orientovat. Kromě toho vás jistě bude zajímat kalendárium. V případě nejmenších kapesních diářů si vyberete mezi týdenním nebo čtrnáctidenním kalendáriem. U větších diářů najdete jak týdenní, tak denní diář, který nabízí mnoho prostoru pro text na každý den.

Užitečné doplňky

U diářů Helma 365 jistě oceníte záložku v podobě šňůrky. Tu je možné zanechat na konkrétním dni a díky ní není nutné listovat diářem a hledat, kde skončila poslední zapsaná poznámka. Druhým užitečným doplňkem je poutko, do kterého je možné zaháknout pero tak, aby bylo po ruce hned, kdy vás napadne onen skvělý claim pro vaši značku, potřebujete zapsat momentální nápad, který by se jinak vykouřil z hlavy anebo jste se právě objednali k lékaři.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper