Úterý, 18 června, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

Dash

Svět kryptoměn již má za sebou svá první divoká léta a v dnešní době jsou již digitální měny dobře zavedenou součástí finančního světa. Digitálních měn však existuje celá řada, pozornost médií i veřejnosti se přitom zaměřuje stále především na bitcoin. I jiné kryptoměny toho ale mají mnoho co nabídnout. Jednou z nich je digitální měna Dash.

Seznamte se s Dash

Pod jménem Dash se skrývá jedna z nejstarších kryptoměn, která se však od těch ostatních v řadě ohledů liší. I ona je samozřejmě otevřeným systémem založeným na decentralizované technologii blockchainu. Její jedinečnost tkví především v použití jedinečného algoritmu X11, který zajišťuje při používání měny maximální rychlost. bezpečí a anonymitu.

Dash patří také mezi nejoblíbenější kryptoměny. Důvodem jsou hlavně jeho jedinečné vlastnosti. Tato kryptoměna disponuje např. funkcemi PrivateSend či InstaSend pro možnost skrytí identity všech transakcí, respektive provádění transakcí prakticky okamžitě. Řada uživatelů také velmi kladně oceňuje stabilitu této kryptoměny, investoři pak hodnotí pozitivně i vysokou likviditu díky níž je investiční obchodování s ní rychlé a snadné.

Jak Dash funguje?

Kryptoměna Dash využívá síť o dvou úrovních. Na té první mezi sebou těžaři vytvářejí nové bloky a uchovávají historii blockchain transakcí, čímž zamezují opakovanému placení. Nad touto vrstvou pak funguje síť tzv. mastermodů, což jsou speciální servery poskytující služby v oblasti objednávání a ověřování transakcí.

Díky svému zabezpečení a rychlosti transakcí je kryptoměna Dash využitelná kdekoliv v celém platebním sektoru i v oblastech jako jsou mikrotransakce, charitativní příspěvky nebo třeba mezinárodní peněžní převody.

Závěr

Digitální měna Dash je dobrou volbou pro každého, kdo hledá rychlou, spolehlivou a soukromou kryptoměnu. Na závěr zbývá vysvětlit, kde se vlastně název Dash zrodil. Odpověď je jednoduchá: jedná se o zkratku slov digital cash.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper