Sobota, 29 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
FinanceBinance recenze

Binance recenze

Binance patří ve svém oboru k celosvětově vůbec nejoblíbenějším provozovatelům. Čím vším je zajímavá?

Binance patří ve svém oboru k celosvětově vůbec nejoblíbenějším provozovatelům. Čím vším je zajímavá?

Obchodování pro začátečníky a pokročilé

Binance je známá hlavně jako kryptoměnová burza. Postupně však své služby rozšířila a dnes tak tvoří přední světový blockchainový ekosystém s řadou produktů. Zajímají vás další podrobnosti o tomto projektu? Dozvíte se je v Binance recenzi.

V následujícím textu si představíme nejdůležitější poznatky především ke klasickému obchodování. Zásadní jsou z tohoto pohledu hlavně jednotlivé obchodní platformy.

Nejjednodušší pro začátečníky je směnárna. Spotový trh už nabídne nástroje pokročilejší. Kromě něj disponuje i možností obchodování kryptoměn na páku, s využitím kryptoměnových derivátů a futures kontraktů.

Podstatným faktorem je pro každou burzu také nabídka kryptoměn. Právě široký výběr různých měn je jedním z faktorů, který Binance zajistil celosvětovou popularitu. Dnes už je výběr z více než 600 kryptoměn. Nicméně pozor, šíře portfolia vždy nezaručuje kvalitu. Binance zalistovává i velké množství tzv. shitcoinů, jež mají minimální praktické využití.

Nízké poplatky a spolehlivost

Také Binance si za své služby účtuje poplatky. Základní poplatek tvoří 0,1% z každé uskutečněné transakce. Výše poplatků se postupně snižuje. V kontextu konkurence Binance vyniká, výše poplatků není výrazná.

Počítejte s tím, že platforma vám nenaúčtuje za vklad prostřednictvím klasického bankovního převodem žádný poplatek, ale za převod prostřednictvím platební karty už zaplatíte téměř 2% poplatek z vkladu.

Platformu lze ve výsledku označit za spolehlivou, s velkým množstvím bezpečnostních funkcí. Binance mimo jiné využívá dvoufázové zabezpečení. Jisté rezervy však stále má z hlediska uživatelské přívětivosti. K přehlednosti na druhou stranu ovšem přispívá alespoň lokalizace do českého jazyka.

Zákaznická podpora dostupná je, avšak pouze formou e-mailu. A podle dostupných referencí navíc její funkčnost není optimální.

Předchozí článekForex trading

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper