Sobota, 29 dubna, 2023
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
ByznysV bazénu či na pláži, oblečte se šik!

V bazénu či na pláži, oblečte se šik!

Ať už strávíte letošní léto v bazénu na zahradě, u rybníka, nebo na pláži u moře, určitě vám přijde vhod nová módní kolekce z prodejen KiK, která nabízí nejen plavky, ale také lehounké plážové oblečení či praktické letní šortky a stylová trička. Kousky jsou laděny v pestrých barvách a nevšedních vzorech, které se skvěle hodí k horkým letním měsícem.

Chcete si na léto pořídit pár módních kousků? Skvělou volbou jsou vzdušné šaty a tuniky, které oceníte zejména v případě jasného počasí, kdy letní teploty dosahují téměř tropické hodnoty. Během dne stráveného u vody si je snadno přehodíte přes plavky v případě, pokud se například vyberete koupit si zmrzlinu či chladivý nápoj. Stylově vypadá i kombinace trička a šortek či sukně. Takže ať už se takto vyberete do města nebo na koupaliště, stylová budete za každých okolností.

Co vám v létě nesmí chybět?

Plavky, samozřejmě. Stále velmi oblíbenými a trendy jsou i bikiny, a to v případě, ať zvolíte jakoukoliv barvu. V KiK navíc najdete i plavky pro děti s jejich oblíbenými pohádkovými motivy. Kromě toho se vám během dne stráveného u vody skvěle hodí i praktické žabky.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper