Úterý, 18 června, 2024
novinky
- Advertisement -Newspaper WordPress Theme
Rady a NávodyPlatební terminály zdarma

Platební terminály zdarma

Platební terminály tvoří důležitou součást každého moderního provozu. Jak fungují a jaké výhody vám mohou přinést?

Co je platební terminál

Platební terminály přinášejí jednoduchý systém pro příjem bezhotovostních plateb. Mají podobu fyzického zařízení, konkrétně jde o zařízení elektronická.

Jejich instalace a zavedení v podniku není náročné. Prakticky stačí pouze je zapnout a připojit k internetu, ať už formou WiFi nebo pevného internetu. Za určitých podmínek navíc můžete získat i platební terminály zdarma. Co s nimi vlastně dokážete získat?

Tato elektronická zařízení umožňují provedení bezhotovostní transakce platební kartou. Právě tento způsob plateb je v současné době velmi oblíbený, a to ať už u drobných obchodníků s obratem pouze několik tisíc korun, tak také u větších společností s celkovým obratem v řádu až desítek milionů korun. Platby jsou rychlé a bezpečné.

Jejich princip je naprosto jednoduchý: Obchodník zadá požadovanou částku k úhradě a zákazník kartu přiloží nebo ji vsune do zařízení. Zpravidla jsou terminály i připojeny k pokladnímu systému a jsou opatřeny tiskárnou.

Co umí platební terminál Dotypay

Využití těchto terminálu je vysoce efektivní. Podle dostupných statistik dokáže zvýšit obrat až o 30 %. Potvrzují to i terminály společnosti Dotykačka. Data k tomuto produktu konkrétně uvádějí podobná čísla v podobě zvýšení mezi 24 až 27 %.

Platební terminál Dotypay patří v současné době k nejoblíbenějším terminálům v tuzemsku. Dáno je to širokým spektrem dostupných funkcí. Patří mezi ně především 4G + Wi-Fi datové připojení, operační systém Android, integrovaná 58mm tiskárna a funkce Mobilní číšník.

Nyní je též možné získat tento terminál zdarma, a to až na 6 měsíců v rámci projektu Česko platí kartou. Do něj se mohou zapojit subjekty, pokud se jedná o OSVČ nebo firmy v soukromém či neziskovém sektoru nebo ve státní správě, který v uplynulých 12 měsících neakceptoval platby kartou.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper WordPress Theme

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper